Dlaczego założyłam Klinikę Płodności Zięba?

Kiedyś chciałam zostać weterynarzem i każdą wolną chwilę spędzałam, opiekując się zwierzętami. Wszystko zmieniło się, kiedy u mojej mamy wykryto nowotwór. Czułam się bezsilna i postanowiłam wtedy, że zostanę lekarzem. Nadal kocham zwierzęta, ale to w pomaganiu ludziom odnalazłam sens swojego życia. Choroba mamy pokazała mi też, że aby skutecznie pomagać, bardzo często trzeba wyjść poza schematy znane współczesnej medycynie. Dlatego staram się rozwijać każdego dnia, a każdy pacjent jest dla mnie wyjątkowy.

Przekraczam granice i szukam niestandardowych rozwiązań i nie odmawiam nawet tym, którzy w innych miejscach nie znaleźli pomocy. Na studiach byłam zafascynowana endokrynologią. Hormony zarządzają całym organizmem człowieka. To od ich wydzielania uzależnione są zachowania ludzi i psychika. Sama chciałam spróbować swoich sił w ustalaniu i naprawianiu tego, co nie działa. Okazało się, że wiedza endokrynologiczna, która pomaga kontrolować działanie hormonów, może znacznie wspierać rozród naturalny.

Tak zaczęła się moja przygoda niepłodnością. Stworzyłam własną metodę, która opiera się na szczegółowej i jakościowej diagnostyce oraz leczeniu perfekcyjnie dopasowanym do konkretnego pacjenta. Dzięki temu ja i cały zespół Kliniki Płodności Zięba możemy pomagać tym, u których wielu lekarzy się poddało. Uważam też, że nawet najnowocześniejsza medycyna nie sprawdzi się, jeśli pacjent nie będzie czuć się pewnie i bezpiecznie. Dlatego pacjentów otaczamy subtelną aurą opieki i bliskości.

Dokonywanie czegoś niemożliwego leży w mojej naturze. Dlatego właśnie otworzyłam Klinikę Płodności Zięba, w której walczymy o Twoje marzenia o posiadaniu potomstwa.

Dr n. med Małgorzata Zięba

Skontaktuj się
Poznaj nasz zespół

Lekarze Kliniki Płodności Zięba są doświadczeni we wszystkich dziedzinach medycyny reprodukcyjnej: ginekologii, endokrynologii, położnictwa, ginekologii chirurgicznej i immunologii, a także żywienia i psychologii. To oni zadbają o Twój komfort i kameralną atmosferę podczas badań i zabiegów. U nas leczenie niepłodności to coś więcej niż medycyna.

Skontaktuj się

dr n. med. Małgorzata Zięba

Specjalista ginekolog - położnik, Specjalista endokrynolog, Specjalista androlog

lek. med. Katarzyna Zawadzka

Specjalista ginekolog-położnik

dr n. med. Dariusz Szmydki

Urolog

Agnieszka Krzysteczko

Ginekolog - położniik

lek. med. Łukasz Blukacz

Ginekolog-położnik

dr n. med. Karolina Muller

Lekarz chorób zakaźnych

dr n. med. Jolanta Zięba

Specjalista medycyny żywienia

mgr Patrycja Burakiewicz

Embriolog kliniczny, diagnosta laboratoryjny

mgr Katarzyna Idzik

Embriolog kliniczny, diagnosta laboratoryjny

mgr Karolina Dyga

Embriolog

mgr Ewa Nadybał

Położna

mgr Weronika Gwioździk

Położna

mgr Małgorzata Pielka

Pielięgniarka

Małgorzata Kieres

Pracownik recepcji

Magdalena Radwańska

Pracownik recepcji

Ewa Pakuła

Pracownik recepcji

Poznaj historię naszych Pacjentów
Refundacja in vitro i inne prawne aspekty leczenia niepłodności w Polsce
Jak zajść w ciążę, czyli wszystko o płodności
Jak wygląda zapłodnienie in vitro, czyli czego nie powiedzą Ci w klinice płodności?
Jesteś gotowa do umówienia wizyty?

Skontaktuj się z nami!